KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10122581
nr 1012 2581
Signerad Langdale, 1800-tal. Motiv från Devon, 29x45
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:35:24
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
nr 1012 2581
| Utrop: | 1.200 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 18 januari 2016 |